Tonery a spotřební materiál

Jsme dodavatelem vysoce kvalitních alternativních i renovovaných tonerů, inkoustových cartidgí i barvících pásek do jehličkových tiskáren. Na naše produkty poskytujeme standardní záruku ve výši 24 měsíců, případné reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, obvykle do dvou pracovních dnů. Alternativními tonery a inkousty se můžete dostat až na úsporu 2/3 nákladů oproti originálním tonerům při zachování stejné kvality tisku. Tonery a cartidge nabízíme pro všechny běžně dostupné značky tiskových a kopírovacích zařízení. Tonery při odběru nad 1000 korun rozvážíme po Opavě zdarma.

Našim zákazníkům dále nabízíme kvalitní kancelářský papír, pečlivě vybraný ve spolupráci s předním autorizovaným technikem tiskových a kopírovacích strojů. Námi dodávaný papír je zárukou výborného poměru mezi kvalitou a cenou při zachování nejdůležitějších parametrů papíru jako je prašnost, struktura a bělost papíru. Dále nabízíme dodávky speciálních fotopapírů či papírů s vysokou gramáží (až 220 mg/m2), papíry různých velikostí (A5, A4, A3, tabelační - traktorový papír). Papíry po Opavě rozvážíme zdarma (platí při odběru od 5 krabic nebo v kombinaci s jiným zbožím).

Neváhejte a napište si i Vy o nacenění Vašich tonerů a cartridgí. Věříme, že naší nabídkou budete mile překvapeni. Ceny nastavujeme individuálně, tak aby byly pro Vás co nejpříznivější. Navrhujeme optimalizaci tisku tak aby Vaše náklady byly co nejmenší a přínos Vašich strojů co největší.

 

Latest Blog Post

Phasellus laoreet feugiat risus. Ut tincidunt, ante vel fermentum iaculis.

Latest News

Phasellus laoreet feugiat risus. Ut tincidunt, ante vel fermentum iaculis.

Latest Projects

Phasellus laoreet feugiat risus. Ut tincidunt, ante vel fermentum iaculis.